DUVARDAN DUVARA HALI - Star Dekor Perde

İçeriğe git

Ana menü:

DUVARDAN DUVARA HALI

ÜRÜNLERİMİZ > HALI

Çünkü Estetiktir
Size özel dizayn ve sınırsız renk, desen ve doku alternatifleri ile hayalinizdeki mekanı yaratmanızda en büyük yardımcınızdır. Her stilde, her zevke uygun duvardan duvara halılar evinize ve şirketinize yepyeni bir görünüm, prestij ve imaj kazandırır.
Çünkü Konforludur
Sizlere sıcaklık ve hareket özgürlüğü sağlayarak bedeninize ve ruhunuza hitap eder. Mekanlarınızda atacağınız her adımda mutluluk ve huzur duymanızı sağlar. Yarattığınız çekici mekanları sevdiklerinizle paylaşırken bir yandan da onlar için ömür boyu anti statik koruma sağlamış olursunuz.
Çünkü Pratiktir
Her türlü zemine yapıştırmadan uygulanabilen ve kolaylıkla sökülebilen duvardan duvara halı evinizin ve işyerinizin dekoratif, fonksiyonel ve yaşayan bir unsurudur.
Çünkü Çevre Dostudur
Hem üretim hem kullanım aşamalarında doğaya saygılıdır. Isı yalıtımı sayesinde %5’e yakın enerji tasarrufu sağlar. Geri dönüşüm imkanı vardır.
Çünkü Ses Yalıtımı ve İzolasyonu Sağlar
Günlük hayatın ve şehir hayatının gürültülerinden sizi korur. Bu da evinizde daha az gürültü ve daha az stres demektir.
Çünkü Bir İhtiyaç ve Alışkanlıktır
İnsanoğlu ilk çağlardan beri yaşama alanlarının giydirilmesinde farklı malzemeler denemiş (bitki örtüleri, avladığı hayvanların postları, hasır vs.) ve sonunda halı dokumayı öğrenerek yaşadığı yerleri daha sıcak ve yaşanası kılmıştır.
Çünkü Sağlıklı ve Güvenlidir
Özellikle polyamid elyaflı halılar alev almazlığı, boğucu gazlar üretmemesi, hav bırakmaması, mikroorganizmaları barındırmaması gibi özellikleri ve kaygan olmayan yumuşacık bir yüzey sunuşu ile gerçekten güvenlidir. Toz ve alerjik maddeleri bünyesinde hapsederek evinizin havasının kalitesini artırır ve bu maddelerden kurtulmak halınızı temizlemek kadar kolaydır.
Kısacası mekanlarınızda duvardan duvara halıyı tercih etmek için sayısız nedeniniz var...

Peki sizinki hangisi?

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön