ZEBRA PERDE - Star Dekor Perde

İçeriğe git

Ana menü:

ZEBRA PERDE

ÜRÜNLERİMİZ > PERDE ÇEŞİTLERİ

Sizlere evlerinizde ve ofislerinizde çok rahat kullanıp, takmakta, çıkartmakta zorlanmayacağınız ev modası olan zebra perde hakkında bilgi verelim. Bu ürün sadece bayanlar için değil erkekler içinde vazgeçilmez olacaktır.
Zebra perdeler stor perde kategorisinde yer alan zebra görünümü ile zebra ismini almış çizgili mekanik perde sistemleridir. Zebra perdeler hem gece hem gündüz kullanılabilen perde sistemleridir.
Zebra perdeler hem güneşlik hemde perde görevini gördüğü için sizleri masraflardan da korumuş olacaktır. Özelikler güncel renk ve desenlerle satılmaktadır. Eski tip perdeler beyaz renkler hakimken zebra perdelerde ise kimi zaman size İstanbul’u kimi zaman paris’i kimi zamanda bir çiçek bahçesine götürmektedir.

Doğal ışık kaynağımız olan güneşi zebra stor perde sistemimizle iç dekorasyonda kullanmak harika bir fikirdir.
Zebra stor perdeler bu iş için çok ideal ve mükemmel bir üründür. Isterseniz mekanlarınız da kullandığınız zebra stor perdeleri motorlu uzaktan kumandalı ve butonlu da yapmak mümkündür. Zebra stor perdelerin yan kenarlarına Fonlar ekleyerek mekanda yeni ve fantastik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Fonlar mekana zarif bir stil kazandıracaktır. Zebra stor perdelerimiz pencerelerde enerji verimliliği ve üstün ışık kontrolü sağlayan harika bir üründür.
Mekanlarda güneş enerjisi kullanımı artırılmalıdır. Odalarınıza daha fazla ışık alın. Abartı, kalabalık tasarımlı perdelerden kaçının Renk seçimi perdede çok önemlidir. Sıkıcı renklerden uzak durun. Kullanım kolaylığı sağlayan estetik kaygıları ortadan kaldıran ve ihtiyacınıza gerçek anlamda çözüm sağlayan ürünleri tercih edin. Zebra stor perdeler double stor perdeler işte tam bu amaca yönelik perdelerdir.
Bu nedenle de her ortamda kullanıma uygundur.

 
İçeriğe dön | Ana menüye dön